8 Şubat 2009 Pazar

Box Set Furyası 3

Bu ayki DVD setlerimiz 3 tane. Birinci DVD, tüm dünyada olaylar yaratan ve benim hala izlemediğim Mad Men dizisi. Orijinal dvd kutusunda gelmedi yine, orijinali zippo çakmak formatında ve çakmak gibi açılıyor. Piyasa fiyatı 50 TL. İkinci DVD, Buffy’nin 2. sezonu, o da 50 TL’den giriş yaptı. Üçüncü DVD de adını ilk defa duyduğum İngiliz draması Mistresses. Adından da anlaşılacağı gibi 4 metresin dramasıymış. Satış fiyatı 25 TL.

6 yorum:

Adsız dedi ki...

David Boreanaz :) David Boreanaz :) David Boreanaz :) Benim Angel'ımdır, elleşmeyiniz beeea :P

dizigunlukleri dedi ki...

Bir şey demedik ya adama:)

Bu arada başkan, birthday postundaki yorumunu yayınlamadım, orası yorumsuz kalsın istedim. umarım anlayışla karşılarsın :) çok teşekkürler tebriğin için.

her boku bilen adam dedi ki...

günlük,yeni "canım ailem" yazısı bekliyoruz.

dizigunlukleri dedi ki...

hbba,

Valla sıkılmışsınızdır okumaktan diye ve kendimi tekrar etmeyeyim sürekli diye yazmıyorum kaç haftadır. Gerçi işten güçten fırsat bulup doğru dürüst bişey de yazamıyorum, ama sen istersin de biz yazmazmıyız hiç :)

her boku bilen adam dedi ki...

olur mu günlük yapma..

ben vallahi diziyi izler izlemez sayfana koşuyorum.
bu hafta mesela diziyi izlerken kenan adisi hani sanki mikrop telefondaymış gibi tutuyordu ya dedim günlük bunu kesin yazar bak :)

bi de Feride,Seyhan'la telefonda hareretle konuşurken "tatlı" lafı geçince birden "tatlı mı" diye kitlendi ya en alakasız yerde..aha dedim bunu da yazar :)

neyse günlükçüğüm bekliyoruz her hafta haberin ola.

*bu arada günlük diye hitap etmeme sinir oluyor musun.oluyorsan gerçekten dikkat edebilirim yani.

dizigunlukleri dedi ki...

hbba,

Yok be, ne sinir olcam. hatta "sevgili günlük" diye dertlerinizi falan da yazabilirsiniz, güzin abla moduna da geçebilirim :)

Hepsine dikkat ettim ya hbba. Feride'nin "Tatlı mı?" demesinde koptum zaten:) Haftaya kaçırmazsam diziyi yazarım yine.