11 Mayıs 2009 Pazartesi

Box Set Furyası 5

DVD setlerde oldukça bereketli birkaç ay yaşadık bu günlerde. Hatta Türk yapımlarında bile atak var. Aşk-ı Memnu'nun ilk 12 bölümünün DVD'si çıktı. Biraz daha bekleselerdi 1. sezonu komple set olarak sunarlardı ve daha şık olurdu.
DVD raflarında yerini alan diğer diziler; Samantha Who? 1. sezon (35 TL), Pushing Daises 2. sezon ( 35 TL), Chuck 1. sezon ( 35 TL), Weeds 2. sezon ( 30 TL) ve Lost 4. sezon (100 TL).


5 yorum:

teletabi dedi ki...

Konuyla alakasız ama bu resim kalmalı en üstte.. Evet :)

aychulus dedi ki...

bir benmiyim ruh hastası derdim ve bir benmiyim tv başında vakit geçirirken sürekli yorum yapan derdim ve senin söylediğin şeyi ben söylüyorum şerefsizim aklıma gelmişti bunların hepsini yazmak:)) yaklaşık bir yıldır yurtdışında olduğum için türk tv piyasasından uzak kaldım ama hala eskiler hakkında uzman yorumlarım var ama burda da Lost gibi nadide çiçekleri saatinde ve gününde izlemek en büyük güzellik...
Neyse çok sevdim,pek beğendim:) başarılar ağır takipteyim...

dizigunlukleri dedi ki...

teletabi,

Dizi ile ilgili birkaç yazacağım şey var ama toparlayamadım yazacaklarımı :)

aychulus,

burdan da bir gün sonra takip edilebiliyor ancak rapidhsare'den dizileri indirmekten fenalık geliyor insana :)

Ben de beğendim blogunu, takipteyim ben de NY seyir defterini :)

her boku bilen adam dedi ki...

sevgili günlük ,

sorarım sana aşk-ı memnu'ya gelene kadar bir Sıdıka,efendime söyleyeyim bir Kaygısızlar,bir Süper Baba,bir Şaşıfelek'in Box Setleri neden çıkmaz..

Ayrıca yukarıya bir Kaygısızlar,efendime söyleyeyim bir Sıdıka Bannerı bekliyorum.

Olmadı Six Feet Under ya da OZ da olur.

dizigunlukleri dedi ki...

hbba,

Valla ben de en çok Şaşıfelek'in box setini bekliyorum ama hiç çıkarmayacaklar galiba. Ben bir de Avrupa yakasının box setini istiyorum ama box sette sadece Burhan, Şahika ve Dilber Hala'nın sahneleri olacak şekilde istiyorum. Hani Ally McBeal vardı da, mahkeme sahnelerini çıkartıp Ally dizisini yaptılar. Öyle bir versiyon istiyorum ben Avrupa Yakası için :)

Diğer bannerları yaparım ama Six feet Under olmaz bak, kendimi ölüme o kadar yakın ve depresif hissetmiyorum :)