18 Ocak 2009 Pazar

Evladiyelik Box Set'ler

Bayılıyorum box setlere, bütün paramı bunlara yatırabilirim, o derece tutkunuyum. Maalesef Türkiye'ye gelmiyor aşağıdaki gibi yaratıcı box setler. Gerçi gelse de ne olur ki, sezonunu 100 ytl'ye satarlarken 10 sezonluk Friends'i 1.000 ytl, 8 sezonluk will and grace'i 800 ytl'ye, 11 sezonluk frasier 1.100 tl'ye satarlar herhalde. Amerika'ya gidersem ilk işim bu box setleri almak olacak, hem orada daha ucuz, hem daha yaratıcı.

Six Feet Under, insanı cezbediyor. Mezar şeklinde ve içerisinde tatmin edici detaylar var.King of the Queens, kargo arabası şeklinde, tıpkı başroldeki adamın kullandığı araba gibi


Everybody Loves Raymond, Raymond'ın evi şeklinde ve çok sevimli.Gilmore Girls, alışveriş torbası gibi ve içinde de çok fazla abur cubur var:)Seinfeld'te olayı aşmışlar ve buzdolabı şeklinde yapmışlar seti.Will and Grace'in 2 seti var ve ikisi de çok şıkFriends'in seti de göz alıcı.


X Files, klasör gibi tasarlanmış ve gerçekten göz alıcı.Family Guy, Frasier ve The O.C. setleri de çok güzel.İnsanı delirtecek cinsten bu box setleri yurtdışına çıkarsanız hiç kaçırmayın ve alın derim :)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Ben niye alacakmışım beeea!?! Söylerim boyfriend'ime yani müstakbel husband'ıma o gani gani alır, bana ne ki :P Bir de çarçaputa para mı vericem aaaaa alışveriş yaparak ekonomiyi canladıran şehir herifi çizgine sınır çiz, bebeğim :PPPP Öpüldün :)))

dizigunlukleri dedi ki...

Aldır tabi başkan, Louboutin falan aldıracağına bunları da aldır ki o da yararlansın:)

Kesin sana yatırım yapmaktan, kendisine yatırım yapmayı unutmustur çocuk :)

Adsız dedi ki...

Sen beni yargılıyor musun beeea? Ben seni, senin blogunu, senin blogunun bulunduğu server'ı sevgimle öperim beeea, yabancı paççççoz dizilerin başkanı :))) Ayyyyyy, asabi "bağyan" izleyici çizgimden kaymadan buradan gitmek istiyorum beeea :P

dizigunlukleri dedi ki...

Hahahaha başkan, düğün hediyesi olarak bana Box Set alın Amerika'dan hehehehe. Normalde benim almam gerekiyor ama öyle klişe bir insan değilim, bu sefer sen al :)